Jdi na obsah Jdi na menu
 


Modlitby

12. 9. 2008

„Vroucí modlitba spravedlivého zmůže mnoho.“ Jk.5,16

Modlitba nás přivádí do Boží přítomnosti. To je místo, kde člověk může zcela bez obav otevřít své srdce a jednoduše být před Bohem.
To, co nedokážeme říci nikomu jinému, Bohu můžeme. To, co nedokážeme dát ani do slov, Bůh slyší. To, co se nám zdá nemožné a příliš vzdálené realitě, v Bohu můžeme mít naději.
On jediný je schopen udělat to, co není v lidských silách, přesahuje naše životy a navzdory tomu všemu co se děje, je s námi.

… Vroucí modlitba spravedlivého zmůže mnoho…

Někdy prožíváme chvíle, které nejsou pro nás jednoduché. Život nám připadá složitý a my máme pocit, že na to všechno nestačíme.  
Prostřednictvím těchto stránek chceme nabídnout modlitební podporu těm, kteří napíšou buď formou vloženého komentáře a nebo přímo na adresu  ac.evanet@gmail.com 

Bůh je věrný. A pokud můžeme věřit tomu, že modlitba spravedlivého zmůže mnoho, pak můžeme vědět, že "mnoho" znamená více než málo...  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Modlitby

(Pavla, 18. 2. 2015 13:08)

Dobrý den,

mohu poprosit o soubor vašich motliteb prosím?
Pište na kostinkova@sportisimo.cz

Děkuji

Pavla K.

mlsání

(Oli, 2. 10. 2008 9:08)

Ahoj Miri, děkujeme za milé přání a klidně nám pošli také nějaký "kousek" ke kávě... :-) Měj se moc pěkně.

přidaný komentář :))

(mirka, 1. 10. 2008 8:52)

Ahoj všem, kteří mají podíl na tomto milém evanetu. Přeju Vám hodně povzbudivých ohlasů, stálých návštěvníků a ať se některé rubriky plní a plní novými příspěvky. Je to opravdu příjemná stránka, kterou si otevřu ke kávě místo sušenek. Má to své výhody: nemlsám, nasytím se a hlavně nejsem u toho šálku kávy sama.
ms