Jdi na obsah Jdi na menu
 


SETKÁNÍ S CAROL WEICKER

20. 9. 2015

Ve dnech 6. – 18. října 2015 bude v České republice kanadská zpěvačka Carol Weicker, která přijala jako svůj úkol od Boha přijet k českým lidem a povyprávět jim svůj životní příběh. Nejenže její příběh je silným poselstvím pro všechny lidi zklamané, unavené či dokonce zraněné životem, ale Carol také nádherně zpívá. Svou lásku k českým lidem dokazuje mimo jiné i tím, že se začala intenzivně učit česky.
Během jejího pobytu u nás uspořádáme na několika místech v ČR s Carol recitál, při němž ji částečně doprovodí Dana Fiedlerová z Jihlavy. Pro představu, co asi můžete od recitálu očekávat, přikládáme článek o Carol, odkaz na krátké video

https://youtu.be/SOmuwI5dc3Q
a několik úryvků písní, které můžete slyšet prostřednictvím odkazu http://cirkevjihlava.cz/event.php?event_id=167.

Posíláme také plakátek, který jsme vytvořili pro propagaci. Pokud bychom se včas domluvili, můžeme plakátky nechat vytisknout hromadně a do bílého pole se jen doplní datum a místo konání akce.  Protože Carol si nečiní žádné nároky na honorář, byli bychom pouze rádi za malý příspěvek na cestovné a tisk plakátů, který by mohl být pokryt malým vstupným. Možných termínů k vystoupení nebude mnoho, proto pokud máte zájem, aby i u vás Carol vystoupila, dejte nám co nejdříve vědět a následně se domluvíme na nejvhodnějším termínu. Organizace koncertů se ujala Apoštolská církev Jihlava ve spolupráci s Centrem multikulturního vzdělávání. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu ddt68@seznam.cz nebo telefonicky 739600146.
Dana Fiedlerová, Jihlava

Carol plakát nevyplněný

Kdo je Carol Weicker